Українські народні пісні

Курінний Олег Владиславович

Курінний Олег Владиславович

Я, Курінний Олег Владиславович 1963 року народження.

У 1986 р. закінчив Полтавське музичне училище і в 1992 Харківський університет мистецтв по класу бандури та народних духових інструментів. Отримав кваліфікацію концертного виконавця та викладача. Приймав активну участь у пропаганді професійного національного мистецтва, у створенні таких колективів як «Ярмарок» м. Харків, «Барвінок» та «Сувенір» м. Полтава. У сладі ансамблю «Ярмарок» записав платівку на фірмі «Мелодія» як аранжувальник та виконавець. У складі цього колективу був учасником багатьох всеукраїнських та міжнародних фольклорних фестивалів. Лауреат міжнародного конкурсу фольклорних ансамблів «Золотое руно» м. Сочі 1992 р.

Інструментальний квінтет «Сувенір»

З 1992 року працюю викладачем народних інструментів у Полтавському музичному училищі. Створив фольклорне тріо «Барвінок» при обласній філармонії, яке стало лауреатом всеукраїнських конкурсів ансамблів фольклорного жанру. З «Барвінком» записав один аудіо альбом та компакт диск. Створив інструментальний квінтет «Сувенір» при БК залізничників, з яким записав один аудіо альбом народної музики. Записав аудіо диск власних інструментальних мініатюр для бандури під назвою «Музичні ескізи». Великий аматор традиційної професійної музики, автор десятків обробок та аранжувань для народних іструментів. Автор навчальних посібників для музичних шкіл та училищ: «Етюди для бандури», «Камерні ансамблі для народних інструментів», «Народні пісні та романси», «Ансамблі сопілок».

Діатонічні сопілки (сопрано)

Проводжу роботу по виговленню духових народних інструментів (сопілок, флояр, тилинок), ремонту та регулюванню бандур.

Хроматичні сопілки (сопрано)

На данний час займаюсь викладацькою та по можливості концертною діяльністю. Намагаюсь внести посильний внесок у справу збереження кращих народних музичних і взагалі культурних традицій України. Поважаю людей, які цінують та зберігають культуру свого народу, дбайливо ставляться до ПРИРОДИ.

Моє шанування, Олег Курінний