А вже третій вечір
Українська народна пісня
А вже третій вечір, як дівчину бачив,
Ходжу біля хати — її не видати:
«Вийди, дівчино, вийди, рибчино,
Вийди, серденя, утіхо моя!»
«Не вийду, козаче, не вийду, соколе,
Мене мати лає, гулять не пускає»...
«Брешеш, дівчино, брешеш, рибчино,
Брешеш, серденя, утіхо моя!»
«Та було б не рубати зеленого дуба,
Та було б не сватати, коли я не люба!»
«Правда, дівчино, правда, рибчино,
Правда, серденя, утіхо моя!»