БОДАЙ ТАЯ СТЕПОВАЯ МОГИЛА ЗАПАЛА
Українська народна пісня
Бодай тая степовая могила запала,
Та я під нею жито жала, вечерю втеряла.
Утеряла вечероньку сьогодні і вчера,
Чогось моя женишина смутна, невесела.
Який тобі дідько стався, що ти нагнівався,
Чи вороги набрехали, чи сам догадався?
Як вороги набрехали, то й будуть брехати,
А як сам, серце, догадався, то просю до хати.
Просить батько, просить мати, просить вся родина,
Та нехай тебе перепросить лихая година!