ДОБРЕ ТОМУ КОСА КОСИТ
Українська народна пісня
Добре тому коса косит,
Кому мила їсти носит.
І мені би так косила,
Якби мені мила їсти носила.
Добре тому коса косит,
Кому мила їсти носит.
Не шкодит му горбок, ямка,
Хоц і коса неклепана.
Добре мені би косила,
Якби мила приходила,
І покоси розбивала,
Веселенько заспівала.