ОЙ ЩО Ж ТО В ПОЛІ ЗАБОВВАНІЛО
Українська народна пісня
Ой що ж то в полі забовваніло?
Приспів:
Ой дай, боже!
Ой що ж то в полі забовваніло?
Приспів:
Святий вечер!
То ж Павлечко з войни їде,
З войни їде, коника веде,
Побіля коня — турського царя.
А за ним біжить турецький мужик:
— На тобі коня, верни нам царя!
— Коня не озьму, царя не верну.
Поведу царя в свою сторону,
Отцю на хвалу, панам на славу. (Двічі)