ЩО Я В НЕНЬКИ ТА Й НА ОДІХОДІ
Українська народна пісня
Що я в неньки та й на одіході (Двічі)
Да посадила горіх на вгороді
Рости-рости та й укоренися (Двічі)
А ти матінка не плач не журися
Кохай собі другую й такую (Двічі)
Та не забувай мене й молодую
Викохала другую й такую (Двічі)
Та не забула тебе й молодую