ЯК Я ПІДУ З КУДІЛЮ
Українська народна пісня
Як я піду з куділю, з куділю,
Де я куділь подію, подію?
Шмарю куділь до ярцю, до ярцю,
Сама піду до танцю, до танцю!
Я би орав, я би сяв, я би сяв,
Я би таке дівча взяв, дівча взяв,
Жеби в поли робила, робила,
Палюнечку не пила, не пила.
Як я орав угоре, угоре,
То я кричав на воле, на воле.
Як єм орав убічки, убічки,
То єм кричав на бички, на бички.